Hotel U Zlatého lva
xO hoteluLokalitaPokoje CeníkRezervaceRestauraceKontaktx
x x

Vikendova nabídka

Dovolujeme si Vám nabídnout příjemně strávený víkend ve dvou. Můžete "odhodit starosti za hlavu" a načerpat další síly. Pro čas oddechu pro Vás máme připravené útulné, komfortně vybavené pokoje a stylovou restauraci s výbornou kuchyní. Pro spojení s okolním světem Vám bude na pokoji k dispozici osobní počítač s neomezeným připojením na internet.
Sportovní areál 5 minut od hotelu Vám nabídne široké sportovní vyžití, na požádání pro Vás zajistíme zapůjčení horských či trekingových kol pro výlety do okolí. K příjemné procházce Vás zve nedaleké malebné údolí řeky Doubravky či přírodní rezervace Stvořidla na řece Sázavě.

Ceny jsou platné na základě předchozí rezervace za jeden dvoulůžkový pokoj se snídaní. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

nabídkapočet nocístandartní cenavíkendová nabídka
klasický víkendjedna noc1950,-1620,-
prodloužený víkend dvě noci3900,-3240,-
prodloužený víkend tři noci5850,-4860,-

Máme pro Vás připravené útulné, komfortně vybavené pokoje. ...stylový restaurant s výbornou kuchyní Přírodní park Stvořidla na řece Sázavě Výlety na kole po okolí Klidné procházky přírodouAkceptujeme:
VISA VISA Electron Eurocard MasterCard MasterCard Electronic MAESTRO Diners Club International JCB Cards American Express

HOTEL U ZLATÉHO LVA
Havlíčkovo náměstí 176, Havlíčkův Brod
Česká republika
tel., fax: 569 420 276, e-mail: hotel@uzlateholva.cz
dotazy