Hotel U Zlatého lva
0%

Naše restaurace

Začněte nový den vydatnou snídaní v krásném prostředí naší restaurace. Prostor restaurace je velkorysý a přístupný pouze hotelovým hostům.

Prostor pro relaxaci


Naše restaurace nabízí útulnou a elegantní atmosféru, kde si můžete jídlo vychutnat v pohodlí. Prostor restaurace je velkorysý a přístupný pouze hotelovým hostům. Restaurace je zároveň vstupním prostorem samotného hotelu a je Vám k dispozici nonstop 24/7.

Po celý den je k dispozici malý samoobslužný bar, který uspokojí všechny milovníky kávy, čaje, vína, piva, ale i alko a nealko nápojů. To vše si můžete kdykoliv vzít sami a po zapsání do hotelové konzumační karty, se Vám položky přičtou k Vašemu hotelovému účtu.

To vše si můžete v klidu vychutnat při posezení v restauraci určené jen pro naše ubytované hosty. Ideální místo k poslechu příjemné hudby, relaxaci při čtení knih, hraní společenských her nebo při práci na PC. Bezplatný bezdrátový přístup k vysokorychlostnímu internetu je samozřejmostí.


Snídaně na míru


Začněte nový den vydatnou snídaní v krásném prostředí naší restaurace. V nabídce stravovacích služeb hotelu nenajdete klasickou restauraci.

Nabízíme kontinentální snídaně formou bufetových stolů, včetně točených nealko nápojů, bez obsluhy. Snídaně se podávají ve všední dny od 7:00 do 9:00, o víkendech potom v čase 8:00 až 10:00.


Každé ráno pro Vás připravujeme

(vše je v ceně pobytu)


Studený raut

* uzeniny * sýry * palačinky * vařená vejce * zelenina * nutela * máslo * džem * jogurt * activia * nápoj cornflakes * müsli * pečivo


Teplé snídaně

* omeleta * hemenex * párky * míchaná vajíčka * opečená slanina


Nápoje

* káva Nescafé * capucino * horká čokoláda * čaj * jablečný a pomerančový džus * voda s citronem

GASTRONOMIC FEATURES

Delight yourself with Our Exquisite Culinary Offer

At Kinsley's luxury Hotel in Times Square, food is a fundamental experience. Our talented chefs have created a menu that combines the richness of Thai cuisine with high-quality international dishes.
VINEYARDS AND GASTRONOMY

Explore the Flavors of Wine in New York

At Kinsley's luxury Hotel in Times Square, we not only invite you to enjoy the natural beauty and exciting activities of this coastal region, but we also offer you a unique experience: the opportunity to discover local vineyards and taste premium Thai wines .
FRESHEST & HIGHEST QUALITY INGREDIENTS

Our Luxurious Menu

Our Professional chefs

They are Ready to treat You!

Whether you’re in the mood for a romantic dinner for two or celebrating a special occasion with family and friends, our restaurant is the perfect setting.

Oscar Newman

Chef

Paul Trueman

Chef

Ed Freeman

Chef

Paul Trueman

Chef

Fantastic hotel in a beautiful historical town.

Fantastic hotel in a beautiful historical building at the town heart. The room "breathes" history, a quiet place as asked, and together with the excellent matres, a non disturbed sleep was guaranteed. In the morning welcomed by lady Lucie and a delicious breakfast ( buffet and menu) is served. I cant imagine a better place to stay, to explore the region and to return after an interesting day at this historical city. I'm sure I will return!

Daniel
Belgie

Naprosto výjimečné

Je to opravdu pohodlné místo, a tak krásné a útulné! Personál je velmi laskavý a pohostinný! Snídaně je výborná! Vřele doporučuji!

Nevena
Srbsko

Naprosto výjimečné

Líbilo se nám všechno. Perfektní poloha ve městě, pokoj byl prostorný a čistý, s personálem se opravdu hezky mluvilo, dokonce se starali o naši dceru (batole), abychom si mohli užít snídani. A snídaně byla vynikající! Soukromé parkoviště bylo také velmi užitečné, pokyny k odbavení byly také jasné. Jsme opravdu rádi, že jsme si vybrali toto místo, určitě se vrátíme, až budeme v této oblasti.

Jan
Česká republika
+

Najděte svůj pokoj

Povinná pole jsou označena *